Gizlilik Politikamız

Değerli bebeksem.com Üyesi,

 

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Akbank, Garanti Bankası, HSBC Bank, İş Bankası, Yapı Kredi, ve diğer alternatif ödeme metodları ile birlikte çalışmaktayız. Bankaların Axess, Bonus, Advantage, Maximum, World kartları ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi Kartı Bilgilerinin Alınması ve Kullanımı

 

İstisnasız, tüm müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Kredi kartı bilgileri işlem anında ilgili bankaya iletilmektedir. Bunun dışında kredi kartı bilgileri kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Alternatif ödeme metodları ile ödemeleri müşterilerimiz ilgili platformlarda gerçekleştirmektedir. bebeksem tarafından kredi kartı bilgileri tutulmamakta, saklanmamakta ve depolanmamaktadır.

 

Ödeme Güvenliği

 

Ödemeleriniz sırasında güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada isteğinize bağlı veya zorunlu olarak "3D Secure" sistemleri kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) bebeksem tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 1024-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

 

Bilgilerin Doğrulanması

 

Müşteriler bebeksem ‘de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında bebeksem ‘e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@bebeksem.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

Saygılarımızla,

bebeksem ekibi